Zabezpečenie bývania

V dnešnej dobe už nie je umenie kúpiť alebo postaviť nehnuteľnosť a zadĺžiť sa na tridsať rokov. Umenie je však túto nehnuteľnosť splácať a nedostať sa pri tom do finančných problémov. Zabezpečenie bývania je finančný plán, ktorý vám vytvorí ideálne podmienky nie len pre zabezpečenie, ale aj pre udržanie vášho vlastného bývania. Ako bonus ušetríte tisíce eur na úrokoch, ktoré môžete využiť aj inak. Florida niekto?

Ako vám pomôžem:

  • Krok za krokom vás prevediem celým procesom zabezpečením si vlastného bývania. Od stanovenia jednotlivých finančných cieľov, až po zavedenie finančného plánu do vášho života
  • Prispôsobím finančný plán na vaše individuálne potreby a aktuálnu životnú a finančnú situáciu, v ktorej sa nachádzate
  • Ak nevyužívate finančné produkty alebo vaše existujúce finančné produkty nebude možné použiť do finančného plánu, zabezpečím výber a sprostredkovanie správnych finančných produktov a ich správne nastavenie

Ako prebieha spolupráca?

Neformálne stretnutie

Úvodné stretnutie je naozaj neformálne. Jeho cieľom je spoznať sa navzájom. Poviete mi vaše finančné ciele a ja vás prevediem jednotlivými krokmi finančného plánu. Ak sa rozhodneme spolupracovať, vyplníme protokol o vašich finančných potrebách a pustíme sa do práce.

Podrobná analýza

Na tomto stretnutí si dopodrobna prejdeme vašu životnú situáciu, jednotlivé finančné ciele, ktoré chcete dosiahnuť a pozrieme sa na vaše existujúce finančné produkty za predpokladu, že ich využívate.

Prezentácia riešení

Na základe vami definovaných údajov prispôsobím finančný plán na vašu finančnú situáciu, pripravím návrh jednotlivých produktových riešení a následne vám ich odprezentujem so všetkými plusmi aj mínusmi. Vy sa už len rozhodnete pre to riešenie, ktoré vám najviac vyhovuje.

Rekapitulácia a podpisy

Odsúhlasené riešenia si ešte raz prejdeme a potvrdíme podpisom. Následne zabezpečím, aby sa celá zmluvná dokumentácia dostala do príslušných finančných inštitúcii čo najskôr.

Servis

Ako často sa budeme v budúcnosti stretávať, závisí od našej dohody. Cieľom servisných stretnutí je zhodnotiť dosiahnutý progres a na základe výsledku prijať potrebné opatrenia. V prípade akéhokoľvek problémov, otázok alebo ďalších požiadaviek som vždy plne k dispozícii či už osobne, telefonicky alebo prostredníctvom emailu.

Dohodnime si stretnutie

Potrebujte finančný plán na mieru alebo pomoc pri výbere správnych finančných produktov? Určite neviem všetko. Ale viem, že urobím všetko pre to, aby ste dosiahli finančné ciele, po ktorých túžite.